Serdecznie zapraszamy na Mszę św, która rozpocznie doroczny Konwent ZPKM Za nami 60. Pielgrzymka Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i świadectw. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  aktualności » XXIV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

AktualnościA+A-A0

2017-04-01

XXIV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

1 kwietnia br. odbyła się XXIV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Na Gali wobec zebranych 2000 uczestników  uhonorowano ok. 50 laureatów.  Rzemieślnikiem Roku został  pan Gerard Wyciślik. Panu Gerardowi serdecznie gratulujemy!

Spotkanie uświetnił koncert Krzysztofa Krawczyka.

Dzięki wielkiej życzliwości organizatorów podczas Gali odbyła się zbiórka na rzecz osób niepełnosprawnych, podopiecznych Zakonu Maltańskiego na Śląsku. Zebraną kwota zostanie przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, uczestników pielgrzymki do Lourdes, w dniach 5 do 9 maja 2017 roku. 
W imieniu Zakonu Maltańskiego Maltańskiej Służby Medycznej składamy podziękowania  Prezesowi Izby w Katowicach prof. Janowi Klimkowi oraz Pani Dyrektor Izby Beacie Białowąs za dotychczasowe wsparcie dzieł Konfraterni  Śląskiej i za  zaproszenie na Galę celem dalszej promocji dzieł Zakonu wobec licznie zgromadzonych Rzemieślników i Przedsiębiorców Śląska.


Marcin Świerad KM
 
Strona Gali : 

http://www.ir.katowice.pl/

« powrót
© 2018 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY